کلاس های 180 درجه باز کردن پاکلاس های 180 درجه بازکردن پا برای خانمها و آقایان
شما با هر سنی اگر آرزوی باز کردن پا تا 180 درجه را دارید با ما همراه شوید کلاس های ویژه باز کردن پا تا 180 درجه دایر گردید.
شما بدون کوچکترین آسیب دیدگی قادر خواهید بود با تمرینات منظم در کلاس های ما ظرف مدتی نه چندان طولانی  پاهای خود را بیشتر از 180 درجه باز کنید!
تمرینات کاملا علمی بوده و از روشهای سنتی کاملا به دور بوده و از فشار های یکباره  هیچ خبری نیست !پس با خیالی آسوده فقط یه هدف خود بی اندیشید !
دوستان عزیزهم اکنون کلاس های من در 2 شهر تهران و استانبول ترکیه برگزار میگردد  و روال برگزاری کلاسها بدین صورت میباشد که یک ترم در تهران و یک ترم در ترکیه برگزار میگردد و از آنجا  که زمان محدود است طبیعی هست  که افراد محدودی میتوانند  در کلاس ها حضور داشته باشند  پس 3 حالت متصور هست(صرفا برای کلاس های ایران )
حالت اول : یا من در ایرانم و شما تماس میگیرید و ثبت نام میکنید  طبق چیزی که در سایت قید گریده (مثل قبل)
حالت دوم :  یا من در ایران نیستم و شما باید مدتی صبر کنید تا در کلاس ها حضور برسانید برای اینکه بدانید چقدر باید صبر کنید باید به من ایمیل بزنید و اگر زمان  مناسب شما بود  پول یک جلسه رو  واریز کنید  و منتظر بمانید  تا نوبت شما  شود (surush.alipour@gmail.com)
در هر دو حالت تا مبلغ یک جلسه واریز نگردد رزرو انجام نشده است
حالت سوم : برای شما فرقی نمکینه مربی کی باشه  و حاضر هستین با سایر مربی های مورد وثوق من کار کنید  در این صورت به ایمیل بالا ایمیل میزنید  و من شماره مربی  مورد نظر کار شما رو معرفی میکنم
نکته : در حال حاضر به جز تهران و استانبول هیچ مربی در هیچ شهر دیگری نداریم
شاگردان ساکن استانبول  ترکیه میتوانند علاوه بر ایمیل  با شماره تلفن 00905538928009 تماس تلفنی انجام بدهند
هزینه کلاس های استانبول بر اساس لیر و مقدار با توجه به محل باشگاه متفاوت  میباشد (جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط ایمیل بزنید )

زمان تشکیل کلاس ها: از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب  با توافق طرفین قابل اجرا میباشد یعنی زمان هر جلسه با توافق طرفین انجام خواهد شد
 
مکان تشکیل کلاس ها: در محل  خصوصی اینجانب واقع در تهران : خیابان میدان بهشتی خ پاکستان همچنین امکان تشکیل کلاس ها در منزل ، محل کار و یا هر محل مورد نظر شما میباشد.
ضمنا این کلاس ها کاملا خصوصی میباشد مگر اینکه شما بخواهید شخصی را همراه خود بیاورید که هم هزینه شما کاهش پیدا کند هم به صورت نیمه خصوصی تمرین کنید.

قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم اگر تمایل به کلاس عمومی در باشگاه مخصوص ورزشی دارید  آدرس ایشان را در پایان متن قرار خواهم داد
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان 

قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!

چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 
مدت زمان کلاس ها: مدت هر جلسه  یک و نیم ساعت میباشد و طول دوره برای رسیدن به حد مناسب از فرد به فرد متغیر بوده اما شما با حدود  10 جلسه کل تمرینات را یاد میگرید و در صورت تمایل به عدم حضور در کلاس میتوانید کلیه تمرینات را منفردا انجام دهید و خود مربی خود باشید و در صورت تمایل هم میتوانید تا رسیدن به حد مطلوب با من ادامه بدهید(دقت کنید 10 جلسه دوره نمیباشد اما تو 10 جلسه میتوانید همه مطالب را یاد بگیرید  یعنی بعد از 10 جلسه پای شما 180 درجه باز نمیشود )
 
هزینه کلاس ها:هزینه هر جلسه تمرین در محل باشگاه 250هزار تومان میباشد و در محل مورد نظر شما 350تومان میباشد.
برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩٧ مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم.
همچنین کلاس های دیگری همچون آموزش نانچاکو(نانچیکو)تونفا،سلاح سرد ،دفاع شخصی،(سلف دیفنس) آیکیدو،آموزش بادیگاردی و مبارزه آزاد ،آمادگی جسمانی و ... دایر میباشد.
 
ضمنا به هیچ وجه امکان پاسخگویی با اس ام اس  یا سایر اپلیکیشن ها نظیر واتس آپ تلگرام و ... نمیباشد لذا  خواهشمند است سوالات خود را فقط از  طریق ایمیل info@razmkade.com  ارسال فرمائید مطمئن باشید در اولین فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.

سوالات متداول:
سوال 1.من خانمی هستم بیست ساله  با 165 قد و80 وزن چند جلسه طول میکشه تا من 180 درجه باز کنم؟
 
پاسخ 1. خانم محترم همان طور که در متن بالا عنوان شد  نمیتوان تعداد جلسه عنوان کرد چون برای باز شدن پا عواملی نظیر سن ،جنسیت،ژنتیک،سابقه تمرین،نوع بافت مفصلی و عضلانی،میزان استراحت،تغذیه و دیگر عوامل موثر هستند پس به هیچ وجه تا ما یک جلسه با شما کار نکنیم نمیتونیم  تعداد جلسات اعلام کنیم

سوال 2. من  37 سال سن دارم آیا منم میتونم باز کنم یا دیگه از ما گذشته؟

پاسخ 2 . شما با هر سنی قطعا میتوانید 180 باز کنید اما طبیعی و پرواضح است که میزان زمانی که شما برای باز کردن پا باید بزارید خیلی بیش از افراد کم سن و سال  تر از شماست .

سوال3.من از شهرستان اندیمشک مزاحم شما میشم آیا میتونم سه روز  روزی سه جلسه بیام که حرکات را یاد بگیرم و بروم تمرین کنم و بعد از یک مدت  دوباره بیام؟
پاسخ سوال 3 .دوست عزیز احتمالا اینکه بتوانید تمرینات را حفظ بکنید هست ضمن اینکه شما اجازه دارید تمرینات را فیلم برداری کنید  ما روش شما رو توصیه نمیکنیم اما با توجه به اینکه از شهرستان تشریف میاورید چاره ای نیست ما کمکتون میکنیم


 نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
 
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.

برخی از دوستان از من میپرسند چرا تلفنی پاسخ سوال را نمیدهید  ما دوست داریم صدای شما را بشنویم این حد اقل حق یک شاگرد  هست  در پاسخ باید بگم 1000% حق با شماست اما باور بفرمائید روزی حد اقل از سراسر کشور 100 نفر با من تماس میگیرن اگر با هر کدام فقط3 دقیقه هم بخواهم صحبت کنم میشه 300 دقیقه یعنی 5 ساعت!!!! از طرفی من معمولا  یا مشغول تمرین هستم یا استراحت  اگر وقت تمرین باشه  که بخواهم تلفن جواب بدم  از وقت شاگرد باید یزنم وقتی هم که مشغول استراحت هستم  هم که دیگه میخوام راحت استراحت کنم  لذا عاجزانه خواهش میکنم سوالات را فقط به ایمل بالا بفرستید من یک کارمند استخدام کردم که 24 ساعته کارش آنالیز سوالات و پاسخ گویی هست  البته جواب ها رو خودم میدم اما توسط ایشان برای شما  در سریع ترین زمان ممکن  پاسخ داده خواهد شد