کلاس آموزش دفاع شخصیکلاس های دفاع شخصی  Self defence:
برای خانمها و آقایان
شما با یادگیری تمرینات بسیار ساده ای در کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود با دست خالی از خودتان و دوستانتان دفاع کنید این تمرینات کاملاً  کاربردی و ساده و قابل اجرا روی هر شخص(چه قدرتمند چه قد بلند، زن، مرد  ،و...)میباشد.
 
قابل استفاده در کلیه درگیری ها  اعم از خیابانی و غیره!!!
 
ضمنا به شما آموزش داده خواهد شد به حریفتان هم بدون وارد کردن آسیب جدی که ممکنه عواقب بعدی داشته باشد(مثل دیه، دادگاه، شکایت و ...) از خودتان دفاع کنید.
 
کلاس ها کاملا تضمینی میباشد و در صورت عدم یاد گیری کل مبلغ مسترد میگردد!!!
 
هزینه، زمان و شکل تشکیل کلاس ها:

دوستان عزیزهم اکنون کلاس های من در 2 شهر تهران و استانبول ترکیه برگزار میگردد  و روال برگزاری کلاسها بدین صورت میباشد که یک ترم در تهران و یک ترم در ترکیه برگزار میگردد و از آنجا  که زمان محدود است طبیعی هست  که افراد محدودی میتوانند  در کلاس ها حضور داشته باشند  پس 3 حالت متصور هست(صرفا برای کلاس های ایران )
حالت اول : یا من در ایرانم و شما تماس میگیرید و ثبت نام میکنید  طبق چیزی که در سایت قید گریده (مثل قبل)
حالت دوم :  یا من در ایران نیستم و شما باید مدتی صبر کنید تا در کلاس ها حضور برسانید برای اینکه بدانید چقدر باید صبر کنید باید به من ایمیل بزنید و اگر زمان  مناسب شما بود  پول یک جلسه رو  واریز کنید  و منتظر بمانید  تا نوبت شما  شود (surush.alipour@gmail.com)
در هر دو حالت تا مبلغ یک جلسه واریز نگردد رزرو انجام نشده است
حالت سوم : برای شما فرقی نمکینه مربی کی باشه  و حاضر هستین با سایر مربی های مورد وثوق من کار کنید  در این صورت به ایمیل بالا ایمیل میزنید  و من شماره مربی  مورد نظر کار شما رو معرفی میکنم
نکته : در حال حاضر به جز تهران و استانبول هیچ مربی در هیچ شهر دیگری نداریم
شاگردان ساکن استانبول  ترکیه میتوانند علاوه بر ایمیل  با شماره تلفن 00905538928009 تماس تلفنی انجام بدهند
هزینه کلاس های استانبول بر اساس لیر و مقدار با توجه به محل باشگاه متفاوت  میباشد (جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط ایمیل بزنید )
 
کلاسها  با دو قیمت متفاوت می باشد.
علت تفاوت  بخاطر مقدار زمانی کلاسها میباشد   درس آموزشی به یک میزان میباشد فقط تعداد دفعات تکرار تمرین و  نکات تئوری کمتری آموزش داده میشود .
در ذیل توضیح کلاس ها شرح داده شده است

کلاس عادی
الف) هزینه دوره یک میلیون هفتصد پنجاه هزار تومان میباشد .نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 175هزار تومان ) را قبلا واریز می نمائید و پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید.
(این کلاسها فقط به صورت تک نفره  امکان پذیر میباشد)
زمان تمرین 60 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد


کلاس ویژه
ب)هزینه دوره دو میلیون پانصد هزار تومان میباشد . نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 250 هزار تومان ) را قبلا واریز می نمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید(چنانچه دو نفر باشید مبلغ 500 هزار تومان به دوره شما افزوده میگردد جمعا میشود سه میلیون  تومان برای دو نفر)
زمان تمرین 90 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد .
به فارغ التحصیلان این دوره یک دی وی دی  رایگان از تکنیک ها داده میشود
اعتبار قیمت های فوق تا پایان سال 1398میباشد
برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩8 مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم.
 
مدت زمان کلاسها:
مدت زمان دوره فوق فقط 10 جلسه میباشد و شما بعد از 10 جلسه میتوانید ادعا کنید که بلد هستید از خودتان و اطرافیانتان دفاع کنید اما قطعاً بعد از 10جلسه شما بروسلی نمیشود !!! اما مطمئناً از پس خطرات احتمالی بر میاید ولی برای کسب مهارت میبایست دائماً یا حد اقل هر 2 هفته یک بار یک جلسه تمرین کنید!(الزاماً با من هم نباید باشد میتوانید با یک حریف تمرینی ورزش کنید)
 
شاید برای خیلی از شما ها عجیب باشد که آخه مگر میشود با 10 جلسه ما  کل دفاع شخصی را یاد بگیریم  اما من به شما اطمینان میدهم حتی پس از جلسه اول به چنان اعتماد به نفسی میرسید که فکر میکنید دیگه همه چیز را یاد گرفتید.
 
(البته برای ادامه فعالیت و رشد تا سرحد مربی گری کلاس و دوره هایی دایر میباشد)
 
ضمناً من به همه دوستان میگویم شما یک جلسه تشریف بیاورید اگر کار من را پسندیدید که چه بهتر اگر هم نپسندیدید فقط یک جلسه ضرر کردید !
 
زمان تشکیل کلاس ها با توافق طرفین انجام میگیرد.4 روز قبل از زمان دلخواه شما تماس گرفته و یک وقت رزرو کنید
 
مدرس: سروش علی پورو در صورت پر بودن وقت استاد علی پور دیگر مربیان  که همگی شاگردان مورد تائید و وثوق آقای علی پور میباشند  مسولیت کلاسها را به عهده خواهند گرفت (قطعا انتخاب استاد یا شماست)
 
کلیه کلاس ها دارای مربی های متعدد خانم و آقا میباشند که انتخاب مربی با هنرجو میباشد.

آدرس باشگاه:
قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم اگر تمایل به کلاس عمومی در باشگاه مخصوص ورزشی دارید  آدرس باشگاه یکی از دوستانم  را در سوال ششم قراردادم .
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان 
شعبه 2 در استابول ترکیه میباشد  
قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!
دسترسی فوق العاده با مترو و  
چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 
رئوس مطالب 
دفاع در برابر چاقو
دفاع در برابر مشت و لگد
دفاع با دست خالی
دفاع درگیری خیابانی
و ...

ضمنا کلاس های دیگری نیز مانند( aikido آیکیدو ایکیدو آی کی دو ای کی دو) نینجوتسو و غیره برقرار میباشد
 
سوالات متداول در خصوص کلاسهای دفاع شخصی:
شما میتوانید سوال های خود را از طریق ایمیل :info@razmkade.com بپرسید از پاسخ دادن سوالات به طریقی غیر از ایمیل(وایبر ،واتس آپ،اس ام اس ،تماس تلفنی و ...) به علت انبوه سوالات شما دوستان معذور هستیم. برای اطلاعات و دیدن سوالات بیشتر به بخش سوالات متداول در  نوار بالا سایت مراجعه کنید
1.      آیا بعد از 10 جلسه واقعا قادر به دفاع از خود خواهیم بود ؟
بله.(در متن شرح داده شده است ) شما با یادگیری نکات کلیدی به راحتی موفق به دفاع از خود خواهید شد.

2.      میشه لطفا نمایندگی یا شخصی که مورد تائید شما هست در شهرستانها معرفی کنید؟
به صورت خصوصی شهر مورد نظر را بفرمائید در یک ایمیل اطلاع خواهیم داد
 
3.      آیا سی دی آموزشی  برای دفاع شخصی دارید ؟
بله ،یک دی وی دی توسط یک شرکت معبر تولید شده (با تدریس سروش علی پور) جهت خرید آن به قسمت فروشگاه در  نوار بالای صفحه مراجعه کنید

4.      آیا استاد خانم هم دارید؟ بله

5.      آیا امکان برگزاری کلاس در محلی غیر از باشگاه شما امکان پذیر میباشد ؟
بله تحت شرایطی امکان پذیر میباشد(پرداخت مبلغی بیشتر یا استادی غیر از استاد علی پور)

6.      آیا در غرب،  جنوب ، شمال و ...  تهران باشگاه دیگری دارید ؟
 
در خیابان استاد معین دو باشگاه داریم یکی فقط برای خانمها  و نوجوانان زیر 13 سال  و دیگری یک باشگاه که فقط در آنجا آی کی دو آموزش داده شود که البته هم عمومی میباشد هم خصوصی جهت کسب اطلاعات بیشتر از این کلاسها به بخش کلاس های آیکیدو در کلاسهای ورزشی مراجعه کنید.

7.      آیا امکان دارد یک روز برای تماشای کلاسها به باشگاه شما بیائیم؟
خیر،چون کلاسها به صورت خصوصی میباشد امکان تماشای کلاس های دیگر افراد امکانپذیر نمیباشد. البته در باشگاه های عمومی که ادرس آنها قید گردید  میتوانید

8.      آیا امکان تخفیف برای افراد خاص با شرایط خاص امکانپذیر  میباشد؟
با عرض پوزش خیر،ما به هیچ نهاد و ارگانی وابسته نیستیم و تمام مخارج ما از طریق شهریه ها تامین میشود لذا واقعا شرمنده ام

9.      من 140 کیلو وزن دارم آیا میتوانم در این کلاس شرکت کنم؟
بله،خاصیت کلاس خصوصی این میباشد که کلاس با توجه به توانایی شما تعریف و طراحی میشه  پس قطعا کلاس شما به دیگر افراد متفاوته  و هیچ مشکلی وجود نداره

10. من (بینی،زانو،چشم،و...) خودم را قبلا عمل کرده ام  و از اینکه  آسیب ببینم میترسم  چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟
هیچ نگران نباشید .در این کلاسها هیچ گونه آسیبی به هیچ شکل به شما نمیرسد

11. من باردار هستم آیا میتوانم در این کلاس حضور برسانم؟
شدنش میشه ولی بهتره این کار رو نکنید و به ورزش های سبک تر بپردازید

12.      آیا در این کلاس کار با سلاح سرد ،بوکس،ضربات پا نیز آموزش داده میشود؟
خیر،این کلاس فقط دفاع شخصی میباشد کلاس های دیگری با عناوین مختلفی  در محل باشگاه با هزینه مشابه آموزش داده میشود .
 
13.      آیا در پایان دوره گواهی یا مدرکی به ما داده میشود؟
در صورت قبولی در آزمون (در صورت تمایل) گواهی پایان دوره از سبک فایت رنجر به شما داده میشود 
 
شما میتوانید سوال های خود را فقط از طریق ایمیل    info@razmkade.com   ارسال فرمائید و یا به بخش سوالات متداول در سایت مراجعه کنید (از پاسخ دادن سوال به هر شکل دیگری (تماس تلفنی ،وایبر،اس ام اس و، تلگرام  ...)جدا معذور هستیم

برخی از دوستان از من میپرسند چرا تلفنی پاسخ سوال را نمیدهید  ما دوست داریم صدای شما را بشنویم این حد اقل حق یک شاگرد  هست  در پاسخ باید بگم 1000% حق با شماست اما باور بفرمائید روزی حد اقل از سراسر کشور 100 نفر با من تماس میگیرن اگر با هر کدام فقط3 دقیقه هم بخواهم صحبت کنم میشه 300 دقیقه یعنی 5 ساعت!!!! از طرفی من معمولا  یا مشغول تمرین هستم یا استراحت  اگر وقت تمرین باشه  که بخواهم تلفن جواب بدم  از وقت شاگرد باید یزنم وقتی هم که مشغول استراحت هستم  هم که دیگه میخوام راحت استراحت کنم  لذا عاجزانه خواهش میکنم سوالات را فقط به ایمیل بالا بفرستید من یک کارمند استخدام کردم که 24 ساعته کارش آنالیز سوالات و پاسخ گویی هست  البته جواب ها رو خودم میدم اما توسط ایشان برای شما  در سریع ترین زمان ممکن  پاسخ داده خواهد شد نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.

شما میتوانید قبل از واریز پول  ساعت کلاس های خود را از طریق ایمیل اول بپرسید و اگر ساعت ها خالی بود اقدام به ثبت نام نمائید

با توجه به ترافیک کاری ممکن است بین 3 روز تا 3 هفته  نوبت آغاز کلاس های شما طول بکشد بستگی به عواملی مثل روز و ساعت دارد بیشتر گاهی حتی بعد از یک روز هم امکان تشکیل کلاس فراهم شده 
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.
در تابستان به علت در خواست زیاد کلاس ممکن است گاهی تا 2 هفته  تو صف نوبت قرار گیرید برای اطمینان از این که چقدر ممکن است تو صف انتظار باشید به ایمیل منرج در سایت  یعنی info@razmkade.com
یک ایمیل بزنید