اگر حوصله ی مطلب طولانی
مارو نداری،پس گوشش کن

آموزش کیک بوکس

کلاس های آموزش کیک بوکس (مبارزه خیابانی)
برای خانمها و آقایان(فقط خصوصی)
کلاس های مبارزه شامل آموزش صحیح حرکات دست و پا میباشد (مشت و لگد)  و هنر آموز را قادر به انجام آن ها خواهد کرد  به گونه ای که در هر مبارزه و درگیری بتواند از آنها استفاده  کند.

در درگیری های خیابانی معمولا خبری از حرکات زیبا رزمی نیست نه تالو، نه تای چی چوان ،نه فرم خاصی بلکه درگیری بیشتر تن به تن بوده و معمولا افراد قوی جثه  پیروز درگیری هستن .
اما اگر  تعدادی حرکات صحیح دست و پا بلد باشید فقط با یک ضربه میتوانید درگیری را به پایان برسانید
البته هدف از اموزش این کلاس درگیری خیابانی نمیباشد بلکه هدف ورزش و دفاع از خود میباشد لذا از آموزش این مطالب به همه افراد معذور هستیم و فقط به افرادی با ذهن سالم  آموزش داده خواهد شد پس اگر به دنبال ایجاد مزاحمت  و درگیری  هستید ادامه مطلب را نخوانید و سایت را ترک کنید.
 
 این کلاسها شامل تمام ضربات پا نظیر لوک کیک ، فران کیک و ... میباشد و کلیه ضربات دست نظیر هوگ، آپر گاد، ضربات تند و سریع مستقیم  و خیلی حرکات حرفه ای دیگر یادگیری جا خالی حرفه ای  و خیلی مهارت های دیگر
هر جلسه تمرین شامل تمرینات بسیار متنوع مبارزه میباشد که هم باعث آمادگی جسمانی ،سلامتی و نشاط شما خوهد بود.

به هیچ وجه آسیب نخواهید دید چرا که با تمام امکانات محافظتی درجه یک از شما محافظت خواهد شد
 
درهر جلسه تمرینی نیز (در صورت تمایل ) زمانی به مبارزه اختصاص خواهد یافت 
 
این کلاسها قابل استفاده برای کلیه افراد میباشد  چه مبتدی چه حرفه ای چه کسانی که هرگز ورزش نکرده اند
 
کلیه هنر آموزان از تجهیزات ایمنی استفاده خواهند کرد و تقریباً امکان آسیب دیدگی به صفر است ضمن اینکه مربی به صورت کاملاً خصوصی با شما تمرین میکند و دقیقا به صورت کنترل شده با شما کار خواهد شد.
 
 
 
زمان تشکیل کلاس ها: از ساعت 8 صبح لغایت 22:00 با توافق طرفین قابل اجرا میباشد یعنی زمان هر جلسه با توافق طرفین انجام خواهد شد
 
 
ضمنا این کلاس ها کاملاً خصوصی میباشد مگر اینکه شما بخواهید شخصی را همراه خود بیاورید که هم هزینه شما کاهش پیدا کند هم به صورت نیمه خصوصی تمرین کنید
 
 
 
مدت زمان کلاس ها: مدت هر جلسه یک و نیم ساعت میباشد و طول دوره برای رسیدن به حد مناسب از فرد به فرد متغیر بوده اما شما با حدود  15 جلسه کل تمرینات را یاد میگرید و در صورت تمایل به عدم حضور در کلاس میتوانید کلیه تمرینات را منفرداً انجام دهید و خود مربی خود باشید و در صورت تمایل هم میتوانید تا رسیدن به حد مطلوب با من ادامه بدهید
 
 
 
هزینه کلاس ها:
کلاسها  با دو قیمت متفاوت می باشد. 
علت تفاوت  بخاطر مقدار زمانی کلاسها میباشد درس آموزشی به یک میزان میباشد فقط تعداد دفعات تکرار تمرین و  نکات تئوری کمتری آموزش داده میشود .
در ذیل توضیح کلاس ها شرح داده شده است

کلاس عادی
الف) هزینه دوره یک میلیون و پانصد هزار  تومان میباشد .نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 150 هزار تومان )را قبلا واریز مینمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید.
(این کلاسها فقط به صورت تک نفره  امکان پذیر میباشد)
زمان تمرین 60 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد

کلاس ویژه
ب)هزینه دوره دو میلیون تومان میباشد . نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 200 هزار تومان )را قبلا واریز مینمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید(چنانچه دو نفر باشید مبلغ 560 هزار تومان به دوره شما افزوده میگردد جمعا میشود دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان برای دو نفر)
زمان تمرین 90 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد .
اعتبار قیمت های فوق تا پایان سال 1397میباشد
برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩٧ مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم.
همچنین کلاس های دیگری همچون آموزش نانچاکو(نانچیکو)تونفا،سلاح سرد ،دفاع شخصی،(سلف دیفنس) آیکیدو، و آمادگی جسمانی  ...دایر میباشد.
 
همچنین شما میتوانید سوالات خود را از طریق ایمیل info@razmkade.com نیز ارسال فرمائید مطمئن باشید جواب شما در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد
 
موفق باشید!
 
 
 

آدرس باشگاه:
قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم اگر تمایل به کلاس عمومی در باشگاه مخصوص ورزشی دارید  آدرس ایشان را در پایان متن قرار خواهم داد
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان 

قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!
دسترسی فوق العاده با مترو
چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 
نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
 
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.