اگر حوصله ی مطلب طولانی
مارو نداری،پس گوشش کن

آموزش تونفاآموزش تونفا
برای خانمها و آقایان(خصوصی فقط)
 
قابل توجه رزمی کاران هنرجویان و شرکتهای خدمات انتظامی، امنیتی، حفاضتی وحراست های کلیه موسسات،نگهبانان و ...
شاید شما بارها درفیلم های آمریکایی دیده باشید باتومی با یک براومدگی اضافه در دستان ماموران پلیس دیده میشود یا امروزه تقریبا تمامی نگهبان های محلات ،پلیس های راهنمایی و رانندگی،پلیس ضد شورش ،حراست های ادارات و حتی جدیدا مسئولین زحمت کش ایستگاه های  اتوبوس های تندرو شهری( بی آر تی ) آن را به همراه خود دارند اما آیا واقعا این افراد طرز استفاده از این سلاح را بلد هستند یا فقط آن را حمل میکنند؟

با توجه به اینکه طرزاستفاده از این سلاح مستلزم آموزش میباشد فراگیری واستفاده آن بدون آموزش ممکن است باعث خسارت به خود و اطرافیان و اموالتان شود لذا به کلیه صاحبان مشاغلی که دربالا  ذکر کردم پیشنهاد میکنم نیروهای امنیتی خود را آموزش دهند !
 
کلاس خصوصی آموزش تونفا
بدون شرایط جسمی و سنی آموزش 100% تضمینی  سلاح سرد تونفا
کلاس به صورت خصوصی میباشد مدت هر جلسه 90 دقیقه میباشد که 45 دقیقه آن نرمش های تخصصی میباشد و 45 دقیقه دیگر تکنیک های تونفا میباشد
هزینه کلاس ها درمحل باشگاه هرجلسه 200 هزار تومان میباشد 
برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩٧ مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم.
برای رشته تونفا امکان برگزاری کلاس بیشتر از 2 نفر در محل باشگاه مقدور نمیباشد اما در صورتی که فضای لازم در محل شما فراهم باشد امکان برگذاری کلاس با هر تعداد مقدور میباشد که هزینه آن به صورت توافقی میباشد  (چون آموزش تونفا نیاز به فضای نسبتا زیادی دارد حدود 7 متر برای هر نفر)

سولات متداول در خصوص تونفا
1.آیا یادگیری و حمل این سلاح جرم میباشد؟
صرف حمل این وسیله جرمی ندارد وشما میتوانید این سلاح را آزادانه از کلیه فروشگاه های لوازم و تجهیزات رزمی ونظامی خریداری نمائید.
اما اگر قصد زور گیری و یا ایراد ضرب و جرح دارید طبق قانون به شدت با شما برخورد خواهد شد!
 
2.آیا یادگیری این سلاح مستلزم داشتن پیش زمینه رزمی میباشد و یا به آمادگی جسمانی خاصی نیاز دارد؟
خیربه هیچ آمادگی جسمانی خاصی نیاز ندارد اما طبعا اگر بدنی آماده داشته باشید بازده کاری شما افزایش میابد اما اگر سلاح نانچاکو را بلد باشید تقریبا مدت یادگیری شما به نصف کاهش میابد
 
3.مدت زمانیکه بتوانیم طرزاستفاده ازاین سلاح را فرا بگیریم چه مدت میباشد؟
مدت آن فقط به میزان تمرین ،هوش،استعداد شما بستگی دارد اما نگران نباشید یاد گیری سلاح بسیار راحت میباشد چون آموزش به صورت پله پله میباشد.
 
ضمنا به هیچ وجه امکان پاسخگویی با اس ام اس و سایر اپلیکیشن ها نمیباشد   لذا  خواهشمند است سوالات خود را فقط از  طریق ایمیل info@razmkade.com  ارسال فرمائید مطمئن باشید در اولین فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.
 
 
زمان تشکیل کلاسها :  زمان تشکیل کلاسها همه روزه  به صورت توافقی بین  ساعت  8 تا 24 میباشد.
آدرس باشگاه:
قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم 
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان 
قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!
دسترسی فوق العاده با مترو و  
چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 
 
 
کلیه کلاس ها دارای مربی های متعدد خانم و آقا میباشند که انتخاب مربی با هنرجو میباشد.
نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
 
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.