کلاس اعتماد به نفساعتماد به نفس
 با سپری  کردن یک دوره کلاس های ما  اعتماد به نفسی حقیقی  و فوق العاده به دست آورید.
آیا شما از آن دسته افرادی میباشید که همواره از حق خود میگذرید؟ اما نه از روی بخشش و بزرگی بلکه از روی ترس  و نبود اعتماد به  نفس کافی .
آیا  بار ها شده که دلتان بخواهد در مقابل افرادی که به شما  زور میگویند ایستادگی کنید؟
آیا تا بحال شده بخاطر نداشتن اعتماد به نفس موقعیت های خوب زندگی را از دست بدهید و ا فرادی بسیار کم توان تر از شما صاحب آن موقعیت شده باشند؟
ما با معرفی کلاس ورزشی  ((اعتماد به نفس))  شما را در این امر یاری میکنیم.
کلاس فوق شامل نرمش ، مدیتیشن، تمرینات تمرکزی، تمرینات تنفسی ، هیپنوتیزم  و تمرینات رزمی که شامل 2 بخش دفاع شخصی و رزمی ساده میباشد.
شاید برای شما وجود تمرینات رزمی در جهت تقویت اعتماد به نقس عجیب باشد اما امروزه ثابت شده است که افراد ورزشکار خصوصا افراد رزمی کار  دارای اعتنماد به نفس فوق العاده ای هستند  که اگر تمرینات رزمی با دیگر تمرینات ترکیب شود  میتواند اثر خارق العاده ای در کسب اعتماد به نفس داشته باشد.
البته قرار نیست شما بعد از گذراندن کلاس های فوق بزن بهادر شوید بلکه در یک موقعیت که تا به حال از روی ترس درگیر آن نمیشدید این بار از روی قدرت است که  درگیر نمیشوید برای روشن شدن موضوع یک مثال ساده برای شما میزنم آیا اگر یک کودک خردسال به شما یک لگد بزند شما آن لگد را تلافی میکنید ؟ جواب سوال قطعا خیر است چرا که یک کودک  این اقدام را صرفا از روی کودکی انجام داده  و شما هر زمانی  که اراده بکنید میتوانید با کم ترین زحمت کودک را با مشکل مواجه سازید پس شما از روی قدرت  و شعور است که چنین حرکتی را مرتکب نمیشوید اما  همه موارد به این گونه  ساده نیست و برای رسیدن به این شعور نیاز به تمریناتی هست!!
مثلا یکی از همکاران شما که اندامی 2 برابر شما دارد هر روز جلوی همکارانتان شما را سنگ روی یخ میکند و شما فقط از روی ضعف و ناتوانی  هر دفعه کوتاه می آید  و این درد را تا آخر عمر با خود حمل میکنید یا مانند افراد ضعیف درد خود را روی افراد ضعیف تر از خود یا خانواده و یا اجسام خالی میکنید!
شما با گذرا ندن کلاس های ما یاد خواهید گرفت در موقع لزوم  قدرتمند باشید  و از حق خود دفاع کنید
فراموش نکنید حق دادنی نیست بلکه گرفتنی است  و مطمئن باشید این موضوع در کل دنیا حاکم است  و به جای لعنت فرستادن به دیگران  خود مان را تقویت کنیم
به قول بزرگی به جای لنت فرستادن به تاریکی شمعی روشن کنید!
پس گر راحت جان طلبی برو قوی شو!!!!
کلاس ها به صورت خصوصی به مدت 90 دقیقه میباشد که  30 دقیق از آن اختصاص به نرمش  و نمرینات تنفسی دارد (تمرینات تنقسی ا تمرینات یوگا میباشد ) حدود 30 دقیقه تکنیک های رزمی و  حدود 30 دقیقه از آن اختصاص به  مدتیشن و تجسم خلاق و ... دارد
کلاسها به صورت کاملا خصوصی در محل ما میباشد  و  مربی در کل مدت به صورت اختصاصی فقط با شما تمرین میکند .
کلاسها هیچ گونه محدویت جسمی ، سنی و جنسیتی نداشته و هر فردی با هر مقدار سن و آمادگی  جسمانی میتواند  در این کلاسها حضور داشته باشد
 
هزینه دوره : هزینه هر جلسه کلاس فوق 200هزار تومان میباشد هزینه جلسه ها قبل از هر جلسه پرداخت میگردد و نیازی به پرداخت کل هزینه  به صورت یکجا نمیباشد.
 برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩٧ مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم.
مدت زمان دوره : مدت دوره با توجه به خصوصیات افراد متفاوت بوده برخی با 4 جلسه به اعتماد به نفس دست یافتند برخی با 10 جلسه  و نمیتوان حکم کلی برای افراد صادر نمود.
 
زمان تشکیل کلاسها :  زمان تشکیل کلاسها همه روزه  به صورت توافقی بین  ساعت  8 تا 24 میباشد.
آدرس باشگاه:
قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم اگر تمایل به کلاس عمومی در باشگاه مخصوص ورزشی دارید  آدرس باشگاه یکی از دوستانم  را در سوال ششم قراردادم در مطلب ذیل
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان  
قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!
دسترسی فوق العاده با مترو و  
چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 
 

ضمنا به هیچ وجه امکان پاسخگویی با اس ام اس نمیباشد لذا  خواهشمند است سوالات خود را فقط از  طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال فرمائید مطمئن باشید در اولین فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.


 نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
 
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.