فایل صوتی این صفحه

کلاس های آمادگی جسمانیکلاس های آمادگی جسمانی  برای خانمها و آقایان(خصوصی فقط)
با حضور در کلاس های ورزشی آمادگی جسمانی و سلامتی خود را بیمه کنید.
این کلاس شامل یکسری نرمش های علمی بسیار ساده میباشد که با انجام دادن آن درمدت کوتاهی بدنی بسیار زیبا و آماده پیدا خواهید کرد .
این کلاس بسیار مناسب برای کسانی میباشد که دارای اضافه وزن میباشند و دنبال لاغری میباشند همچنین برای کسانی که زمانی ورزشکار بودند اما عواملی مانند بیماری،جراحی،زایمان،و...باعث شده است که وقفه طولانی در تمریناتشان ایجاد شود.
با توجه به اینکه این کلاس ها کاملا خصوصی میباشد مربی به تک تک نرمش ها نظارت دقیقی دارد و باعث میشود هنر آموز به هیچ وجه  تمرینات را به اشتباه انجام نداده و از آسیب های احتمالی انجام غلط تمرینات کاملا راحت خواهد شد.
(قابل  ذکر است که بسیاری از آسیب دیدگی ها به علت انجام  غلط حرکات ورزشی به وجود میاید)
شما در پایان هر جلسه تمرین احساس نشاط عجیبی خواهید کرد و کاملا احساس سبکی و تندرستی خواهید کرد.
شما حتی با اولین جلسه تمرین موارد ذکر شده را احساس خواهید کرد همچنین خواب راحت و اعصابی آرام  را با خود از باشگاه به منزل خواهید برد.
همچنین در این تمرینات حرکات اصلاحی شکل بدن را یاد خواهید گرفت که باعث بهبود شکل بدن میگردد مانند اصلاح قوز کمر، افتادگی شانه ها ، گودی کمر، آویزانی غبغب و باعث بهبود درد گردن، و کمر درد خواهد شد.
 
زمان تشکیل کلاس ها: از ساعت 8 صبح لغایت 2 بامداد با توافق طرفین قابل اجرا میباشد یعنی زمان هر جلسه با توافق طرفین انجام خواهد شد
 
مکان تشکیل کلاس ها: درمحل  خصوصی اینجانب واقع در تهران خیابان بهشتی  میباشد همچنین امکان تشکیل کلاس ها در منزل ، محل کار و یا هر محل مورد نظر شما میباشد.
ضمنا این کلاس ها کاملا خصوصی میباشد مگر اینکه شما بخواهید شخصی را همراه خود بیاورید که هم هزینه شما کاهش پیدا کند هم به صورت نیمه خصوصی تمرین کنید.
قبل از هر چیز باید بگم من  دیگه تو هیچ باشگاهی کار نمیکنم  و در حال حاضر صرفا در منزل شخصی خودم آموزش میدم  پس انتظار یک سالن چند منظوره را نداشته باشید  در آینده هم بعیده دیگه باشگاه بگیرم دلیلش هم اینه که واقعا به علت مشغله فراوان و شاگردان خیلی زیاد و خوبی چون شما عزیزان  امکان رفت و آمد برام نیست  ضمن اینکه اینجانب هیچ کلاس عمومی ندارم اگر تمایل به کلاس عمومی در باشگاه مخصوص ورزشی دارید  آدرس ایشان را در پایان متن قرار خواهم داد
 
حضور بدون وقت قبلی غیر ممکن است لذا حتما 4 روز قبل اقدام به گرفتن وقت بکنید در غیر اینصورت من شرمنده شما خواهم شد. و از پذیرش شما معذور خواهم بود
آدرس :تهران - خیابان بهشتی (عباس آباد) بعد از مترو بهشتی خیابان پاکستان 

قابل ذکر است باشگاه در محدوده ی طرح زوج و فرد  میباشد و از ساعت 17:00 طرح آزاد است و با توجه به پایان ساعت اداری ، محدوده بسیار خلوت میباشد.
ضمنا در تمامی روز های تعطیل ، طرح ترافیک وجود ندارد و در روز های 5شنبه طرح فقط تا ساعت 13 میباشد.
با ایستگاه مترو  بهشتی  فقط ده دقیقه پیاده راه است!
دسترسی فوق العاده با مترو
چه در ساعات طرح و چه پس از آن جای پارک به وفور در محل باشگاه مهیا میباشد.
در صورت مبلغ بیشتر میتوانید حتی پارکینگ اختصاصی نیز داشته باشید !
 

هزینه، زمان و شکل تشکیل کلاس ها:
 
کلاسها  با قیمت متفاوت می باشد. 
علت تفاوت  بخاطر مقدار زمانی کلاسها میباشد   درس آموزشی به یک میزان میباشد فقط تعداد دفعات تکرار تمرین و  نکات تئوری کمتری آموزش داده میشود .
در ذیل توضیح کلاس ها شرح داده شده است

کلاس عادی

الف) هزینه دوره یک میلیون تومان میباشد .نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 100 هزار تومان ) را قبلا واریز مینمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید.
(این کلاسها فقط به صورت تک نفره  امکان پذیر میباشد)
زمان تمرین 45 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد 

ب) هزینه دوره یک میلیون و پانصد هزار تومان میباشد .نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 150هزار تومان ) را قبلا واریز مینمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید.
(این کلاسها فقط به صورت تک نفره  امکان پذیر میباشد)
زمان تمرین 60 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد

کلاس ویژه
هزینه دوره دو میلیون تومان میباشد . نحوه پرداخت بدین صورت میباشد  که ابتدا موقع رزرو مبلغ یک جلسه رو (یعنی 200 هزار تومان )را قبلا واریز مینمائید پس از واریز با شماره 09125468545 تماس میگیرید  سپس یک جلسه حضور میرسانید اگر کلاس مطلوب شما بود الباقی مبلغ را طی دو قسط در محل باشگاه به وسیله دستگاه کارتخوان موجود در باشگاه واریز مینمائید(چنانچه دو نفر باشید مبلغ 200 هزار تومان به دوره شما افزوده میگردد جمعا میشود دو میلیون و دویست هزار تومان برای دو نفر)
زمان تمرین 90 دقیقه میباشد  تعداد جلسات دوره 10 جلسه میباشد .
به فارغ التحصیلان این دوره یک دی وی دی  رایگان از تکنیک ها داده میشود.
برخلاف ميل باطني ام و با توجه به اينكه بيشتر از دو سال قيمت ها ثابت بوده و تغييري نكرده است، ‎به دليل تورم و اقتصاد بيمار ايران نمي توان از افزايش قيمت ها چشم پوشي نمود از اين رو در سال ٩٧ مجبور به افزايش اندك قيمت ها شدم
اعتبار قیمت های فوق تا پایان سال 1397 میباشد
 
 طول دوره برای رسیدن به حد مناسب از فرد به فرد متغیر بوده اما شما با حدود  10 جلسه کل تمرینات را یاد میگرید و در صورت تمایل به عدم حضور در کلاس میتوانید کلیه تمرینات را منفردا انجام دهید و خود مربی خود باشید و در صورت تمایل هم میتوانید تا رسیدن به حد مطلوب با من ادامه بدهید
 

همچنین کلاس های دیگری همچون آموزش نانچاکو(نانچیکو)تونفا،سلاح سرد ،دفاع شخصی،(سلف دیفنس) آیکیدو،آموزش بادیگاردی و مبارزه آزادMMA و ... دایر میباشد.


ضمنا به هیچ وجه امکان پاسخگویی با اس ام اس نمیباشد لذا  خواهشمند است سوالات خود را فقط از  طریق ایمیل info@razmkade.com  و یا فرم زیر ارسال فرمائید مطمئن باشید در اولین فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.

 
کلیه کلاس ها دارای مربی های متعدد خانم و آقا میباشند که انتخاب مربی با هنرجو میباشد.
 
 
      نحوه رزرو و ثبت نام کلاسها :
بعد  از اینکه کلاس مورد نظر خود را انتخاب فرمودین هزینه یک جلسه را به شماره کارت 6037997157276883 بانک ملی به نام سروش علی پور  واریز بفرمائید سپس با شماره تلفن 09125468545 تماس حاصل فرمائید تا  زمان اولین جلسه رو با توافق یکدیگر مشخص کنیم  در صورتی که هزینه اولین جلسه واریز نگردد متاسفانه سیستم  امکان  وقت دهی ندارد.
با توجه به اینکه اینجانب در اکثر ساعات مشغول تدریس میباشم و تماس های غیر ضروری ممکن است  تداخل در کلاس شاگردان بی انجامد لذا  استدعا میکنم   برای هرگونه سوال در خصوص کلاس ها به  داخل بخش کلاس  مربوطه در سایت یا بخش سوالات متداول سایت مراجعه فرمائید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید صرفا سوال خودرا فقط از طریق ایمیل info@razmkade.com   ارسال بفرمائید. و از تماس های غیر ضروری جدا اجتناب نمائید با تشکر از همکاری شما عزیزان در جهت عدم تداخل تماس های شما در کلاس های دیگر شاگردان عزیز بنده.
درحال حاضر بدليل ازياد ثبت نامی ها، اين پروسه چند روز يا دوهفته زمان خواهد برد.
 
توجه 
فقط خانم ها بدليل نياز به هماهنگي با مربي خانم، قبل از واريز مبلغ از طريق ايميل درخواست ثبت نام خود را مطرح كرده سپس با هماهنگي هاي بعدي اقدام به واريز نمايند.