درباره من


در سال 1359 در تهران متولد شدم.
از سنین کودکی ورزش های مختف را تجربه کردم به گونه که در سن 6 سالگی در تیم هندبال نونهالان ایالت نورد قاین وست فالن آلمان بودم.
 
در سن 9 سالگی موفق به اخذ نشانه شناگر طلایی در آلمان شدم  که تقریبا معادل نجاد غریق در ایران است(شاید هم بیشتر).
 
در سال1992 مدال برنز  المپیاد هنر های ورزشی  را در شهر ایزالون آلمان را کسب نمودم .
 
در سن 10 سالگی" کنگ فو توا" را در ایران زیر نظر آقای نادر معصومی آغاز کردم .
 
استاتید بنده در"کنگ فو توا" آقایان نادر معصومی آقای مجید ترابی و آقای رضا شیخ بیگی بودند که سهم آقای رضا شیخ بیگی در رشد من از همه بیشتر بود .
 
سالها زیر نظر استاتید مختلف ژیمناستیک آموختم.
 
سالها به ورزش دوچرخه سواری پرداختم که البته نه به عنوان ورزش اول و عناوینی در حد مسابقات استانی دارم.
 
مدتی هم به ورزش بوکس در مجموعه ورزشی شیرودی زیر نظر آقای باقری پرداختم.
 
سپس از طریق یکی از دوستان اولین بار نام آیکیدو را شنیدم دوست عزیزی به نام آقای شفیق که زیر نظر وی به صورت خصوصی رشته هیانگ را میآموختم .
 
سپس شروع به یادگیری آیکیدو نمودم  با آقای معروفی بنیانگذار آیکیدو در ایران و اقیانوسیه آشنا شدم و تا اخذ دان2 آیکیدو خدمت ایشان بودم در این بین برای یادگیری نانچاکو سفری به کشور چین و تایلندو ... داشم  که ضمن یادگیری فنون نانچاکو با علوم متافیزیکی مانند، یوگا،مدیتیشن،هیپنوتیزم و... آشنا شدم در بازگشتم به ایران نیز به تکمیل اطلاعات خودم پرداختم و دوره تحت عنوان خود هیپنوتیزم گذراندم سپس دوره هایی زیر نظر استاد شاه میری و جناب آقای روستایی گذراندم دوره ای هم در دانشگاه تهران تحت عنوان یوگا تراپی زیر نظر استادید مختلفی همچون آقای دکتر عیوضی ،دکتر کرمی و ...گذراندم.
 
دوره های قایق رانی و کانا پلو نیز در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی نیز گذراندم.
 
امدادگر افتخاری هلال احمر هستم.
 
عکاسی آماتور با آثار جهانی هستم!!
 
عضو گروه کوهنوردی مساعد بودم.

دو دوره غواصی در ترکیه و چابهار دیدم
بار ها  در روز نامه های مختلف از جمله  همشهری با من مصاحبه  شده است شماره (362 همشهری جوان)
یک فیلم آموزشی نیز تهیه کردیم که در کتاب فروشی ها به فروش میرسد
 
مدتی هم زیر نظر استاد مرادی به یاد گیری جودو پرداختم که متاسفانه  با پارگی مینیسک پای من همراه شد(البته مقصر خودم بودم) و باعث شد مدت 18 ماه به دور از هرگونه فعالیت رزمی به صورت عملی باشم.
 
در مدت مصدومیتم و البته قبل از آن با علم بدنسازی آشنا شدم و زیر نظر آقایان حمید سلطان مهراب فاطمی و... به  مدت 2 سال  فعالیت مینمودم.
 
به کشورهای بسیاری جهت یادگیری فنونی جدید سفر کردم که حاصل این سفر ها سه جلد کتاب به نام سفرنامه سروش است که البته جلد اول آن حاصل مشاهدات من در داخل کشور است(تقریبا کل ایران) و 2 جلد بعدی آن حاصل مشاهدات من در کشور های خارجی است (ترکیه، امارات، گرجستان، آذربایجان،  تایلند، چین ،آلمان، اتریش و ...)که با زبان بسیار ساده ای  به رشته تحریر در آمده است.
 
دوره های متعدد زبان آلمانی را در انجمن فرهنگی اتریش و موسسه زبان سفارت آلمان که حاصل آن مدرک (zd) میباشد که البته هنوز نیز در حال یادگیری میباشم.
 
حدود یکسال مدیریت(داخلی) مجموعه ورزشی بسیار لوکس گل افشان را بر عهده داشتم.
 
2 سال در دادسرای نظامی تهران کارشناس شعبه بودم.
 
1 سال هم در انجمن حمایت از زندانیان مرکز قوه قضائیه به عنوان کارشناس قضائی مشغول به فعالیت بودم.
 
1 سال در اداره اوقاف کارشناس حقوق بودم
 
لیسانس حقوق قضایی و وکیل دادگستری نیز هستم . و در حال حاضر  کارشناسی ارشد حقوق بین الملل هستم 
یک کتاب حقوقی تحت عنوان بایسته های حقوق بین الملل همراه با یکی از اساتیدم تالیف نمودم 
 
 حدود 14 سال به آموزش رشته ای مختلف رزمی  اعم از آیکیدو، آموزش سلاح های سرد ،دفاع شخصی و همچنین آمادگی جسمانی، شنا، کوهنوردی حرفه ای مدیتسشن خود هیپنوتیزم و ... مشغول هستم به علت کمبود وقت فقط به صورت خصوصی در حال حاضر شاگرد میگیرم.
 
 
 
درست است که یک صفحه در بالا ادعا نمودم اما هر گز خودم را استاد نمیدونم و تا آخر عمر خودم شاگرد همه کسانی میدونم که بتوانند حتی یک نکته کوچک به من آموزش بدهند  و تا آخر عمر قدرشناس همه آنها هستم و حتی به همین جهت طرحی را ابداع نمودم به عنوان آموزش پای و پای به این معنا که مثلا شما مدرس زبان فرانسوی یا استاد تار یا  نقاش یا غواص... هستید ولی در حال حاضر امکان پرداخت شهریه ندارید و به جای پرداخت پول  به بنده آموزش میدهید
 
در کل من با هیچ کس رقابت نمیکنم  و هیچ ادعایی ندارم و فقط از آموزش دادن لذت میبرم .
 
(ضمنا تعداد اساتید و کلاس ها و دوره های که گذراندم بسیار بیش از این است امید وارم اساتید محترمی که اسم آنها را قید نکردم من را ببخشند)
 
 
 
ضمنا اینجانب هیچ نمایندگی در هیچ شهری در ایران ندارم