وزارت ورزش خواستاربرخورد با دروغگو درپرونده طارمی
تاریخ : 10 بهمن 1396
معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره وضعیت طارمی و همینطور اعتراف هایی که درخصوص جعل قرارداد صورت گرفته و در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش نسبت به تخلفات صورت گرفته از سوی مدیرعامل قبلی باشگاه برنامه‌ای دارد یا خیر؟ واکنش نشان داد.

به گزارش تابناک ورزشی، داورزنی گفت: در امورات داخلی باشگاه‌ها دخالتی نداریم. آنها باید استقلال خود را حفظ کنند. فدراسیون هم کمیته اخلاق و انضباطی دارد و وضعیت همه باشگاه‌ها را باید بررسی کند. باشگاهی که اداره آن بر عهده وزارت است، ما حساسیت داریم مقررات رعایت شود. طبیعی است کمیته اخلاق بررسی و با متخلفین برخورد کند، فرقی نمی‌کند چه باشگاهی باشد. اردوغان در سفری که به ایران داشت و سفر هیأت ایرانی به ترکیه مذاکراتی صورت گرفت. مبنی بر اینکه طلب ۴ میلیاردی ریزه‌اسپور که به دنبال وصول آن بود، ختم به خیر شد.

وی خاطرنشان کرد: مسائل مطرح شده در رسانه‌ها و تلویزیون به نفع فوتبال و کشور نیست. امیدواریم کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال به این موضوع رسیدگی کند. با تاج هم صحبت کردیم که با متخلف در هر مسئولیتی باشد، برخورد جدی صورت بگیرد. فرقی نمی‌کند بازیکن باشد، مدیر یا مربی، اگر خلاف واقع عمل کند به تمام ورزش کشور مربوط می‌شود. ما به عنوان یک کشور شیعه باید بیش از دیگران رعایت کنیم. الان نمی‌توان قضاوت کرد چه کسی دروغ گفته اما این حساسیت‌ را هم وزیر و هم مجموعه وزارت دارد تا چهره‌ای از ایران که به نمایش گذاشته می‌شود، پاک باشد.

منبع : تابناک‌