تماس با ما

خواهشمند است ابتدا متن بخش مربوطه را کامل بخوانید در انتها به همه سوالات پاسخ داده شده است و توضیح هر بخش کامل است اگر هم حوصله خواندن بخش های طولانی ما رو ندارین میتوانید فایل صوتی هر بخش را که در قسمت بالا سمت چپ قرار دارد را گوش کنید اگر همچنان سوالی باقی بود به ایمیل info@razmkade.com سوال خودتان را ارسال فرمائید مطمئن باشید ظرف حد اکثر 72 ساعت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد .
 با توجه به اینکه اینجانب یا در حال تمرین هستم یا استراحت پاسخگویی به تلفن با توجه به ازدیاد تماس واقعا کار دشواری برای من میباشد ،روزانه از سراسر کشور با من 50 تا تماس حد اقل گرفته میشد و اگر برای هر تماس بخواهم فقط3 دقیقه صحبت کنم باید دقیقا دو ساعت نیم فقط تلفن صحبت کنم انصافا کار سختیه (با توجه به گستردگی کار اینجانب،) به همین خاطر شخصی را استخدام کردم که وظیفش پاسخگویی سوالات هست که البته در زمان مناسب کل سوالات را برای من ارسال میکنه و من برای ایشان سریع توضیح میدهم و ایشان هم تایپ میکنند و برای شما عزیزان ارسال میکنند . لذا استدعا میکنم اول بخش مربوطه را مطالعه یا گوش کنید بعد اگر کافی نبود به بخش سوالات متداول بروید و اگر باز کافی نبود ایمیل بزنید اگر واقعا کار اورژانسی دارین میتوانید با شماره 09125468545 تماس بگیرین لطفا به هیج وجه اس ام اس ،تلگرام،واتس آپ و ... نزنید امکان پاسخگویی نمیباشد .
از فرم زیر هم میتوانید جهت ارسال سوال استفاده کنید فقط دقت کنید ایمیل را درست بنویسید که امکان پاسخگویی باشد . از همه شما عزیزان که حوصله میکنید و مطالب طولانی ما رو مطالعه میکنید و یا صدای دلخراش مرا گوش میدهید کمال تشکر را دارم. دوستدار همه شما عزیزان سروش علی پور خادم کوچک ورزش این کشور .

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
متن :