باشگاه ورزشی ساحل آرام
امتیاز سروش علی پور به باشگاه : خیلی ضعیفمجموعه ورزشی ساحل آرام
این  مجموعه  چیزی حدود 700 متر جلو تر از مترو مفتح هست تو خیابان مطهری (ضلع جنوبی) .
جای پارک نیست اما با مترو میشه راحت اومد و یک ماشین سوار شد یک دقیقه بعد میرسی اما برگشتنی خیابان یک طرفه هست و باید پیاده بیایی که پشیمون میشی چرا بدون ماشین اومدی اگر هم با ماشین میومدی جای پارک گیرت نمیومد.
مجموعه یک آپارتمان هست که باید به طبقه پائین آن بروی کل مجموعه 200 یا حداکثر 300 متر هست و کلا 3 پرسنل داره (بوفه چی ،ناجی، مسئول پذیرش)که همه کار میکنند.!
ورودی مجموعه 35 هزار تومان هست(سال94) با توجه به کمبود پرسنل مدیریت بسیار ضعیف میباشد به گونه ای که کلید لاکری که به من دادن لباس شخص دیگری داخلش بود  جا برای کفش هم نبود دمپایی هم کم بود .موقع رفتن هم حساب کتاب بوفه و ماساژم اشتباه بود!
با وجود کوچکی فضا تعداد زیادی مشتری داشت که به نظر میاد همگی کارمند های شرکت های دولتی میباشند که با استخر طرف قرارداد  بودند و تقریبا هر روز اونجا هستند .
 مجموعه دارای سونا خشک و بخار، حوضچه آب سرد ، ماساژ  ،جکوزی سالن بدنسازی و بوفه  میباشد .
لاکر و فضای رختکن بسیار کوچک هست و حداکثر ظرفیت تعویض همزمان برای لباس 6 نفر باشد  به اعتقاد من کلاً ظرفیت این مجموعه 15 نفر میباشد.
استخر شاید 50 متر باشد که با یک دیوار کوچک با جکوزی جدا شده فشار آب جکوزی ضعیف است  . به نظر میاد اول این مجموعه رو باز بوده که بعد ها با سقف های کاذب و پنجره های  مخصوص جدا شده و سر پوشیده شده  آب حوضچه آب سرد معمولی هست و عمق آن 40 سانتیمتر میباشد.
ناجی استخر همزمان مسول استخر سونا بوفه و غیره نیز میباشد !
 بوفه داخل سالن بدنسازی قرار دارد ولی برای خوردن باید به محوطه استخر بری سالن بدنسازی با توجه به کوچکی مجموعه نسبتا بزرگ میباشد(60متر) و تجهیزات آن بد نیست با وجودی که مدیریت خیلی ضعیف هست حوله زیاد داره کلا یک توالت داره آن هم توالت فرنگی که درب آن به سختی باز و بسته میشد متاسفانه پرده حمام ها همگی دارای قارچ بود که در عکس زیری دیده میشود سالن ماساژ در بدترین جای ممکن واقع شده و انگار دیواری بین سالن ماساژ و استخر نیست ماساژ ساعتی 60 هزار تومان میباشد که کیفیت ماساژ به شدت تحت تاثیر سر و صدای استخر پایین اومده بود باز از آنجا که مدیریت مجموعه بسیار ضعیف هست وقت ماساژ یک نفر با من تداخل کرد و مجبور شدیم یکیمون انصراف بده از ماساژ
خلاصه کلام اسم این مجموعه هیچ سنخیتی با مجموعه ندارد در کل مجموعه ضعیف میباشد از هر جهت
 
محاسن مجموعه:
1. نبود در طرح اصلی ترافیک
2. سالن بدنسازی خلوت بود
3.دارای سانس خانم ها برعکس اکثر مجموعه های ورزشی این منطقه
 
معایب باشگاه
1. بی نظمی و شلوغی
2. عدم رعایت بهداشت
3. بودن در طرح زوج و فرد
4. نبود جای پارک 
5. عدم پرسنل کافی
 
 
 
 
 
 
 
 


مشخصات باشگاه :
تهران - خیابان مطهری - نرسیده به سهروردی پلاک 118

به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی :

نظرات :نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :