مجموعه ورزشی هتل انقلاب پارسیان
امتیاز سروش علی پور به باشگاه : خوبمجموعه ورزشی هتل انقلاب پارسیان
ورودی استخر این مجموعه پشت هتل میباشد یعنی باید از خیابان حافظ بعد از طالقانی خیابان رود سر بیایید قبل از خیابان انزلی هتل را میبینید ورود برای همه آزاد هست   تقریبا این هتل قدیمی را همه تهرانی ها میشناسند.
این مجموعه ورزشی دارای استخر روباز 4 فصل هست (یعنی زمستان ها آب گرم میشود)سونا خشک و بخار یک مجموعه بدنسازی کوچک حمام سنتی(حمام ترکی)میز پینگ پونگ ،ماساژ  دارد و از ساعت 6 صبح تا 12 شب در خدمت آقایان هست.
از درب مجموعه که وارد میشوید  ورودی را به مبلغ 30 هزار تومان پرداخت میکنید (در سال 1394)کلید کمد و دمپایی را میگیرید   و به محض ورود استخر روباز را میبینید با وجودی که مجموعه قدیمی هست اما به من یک حس خوبی داد حس نوستالژیک  به نظر من استخر زیبا بود در عین سادگی .
استخر حدود 200 متر هست که متاسفانه من  متوجه نشدم ناجی این استخر چه کسی میباشد (متاسفانه در اکثر استخر های ایران ناجی فاقد لباس مخصوص میباشد)
 وارد رختکن نسبتا بزرگ آن میشوید  رختکن دارای سشوار  و غیره میباشد  داخل محوطه استخر چند حمام هست  با وجودی که هوا بسیار گرم بود استخر بسیار خلوت بود (شاید در کل مجموعه 20 نفر هم نبودن)البته ظاهرا آخر هفته بسیار شلوغ میشود  محوطه استخر بسیار مناسب برای گرفتن آفتاب میباشد. در همین محوطه یک میز پلاستیکی پینگ پونگ بود اما از راکت و توپ خبری نبود بخش سونا و جکوزی ان دقیقا زیر هتل میباشد که پله های خطرناکی دارد و عملا امکان استفاده افراد سالمند را از این بخش گرفته سالن بدنسازی نیز در این بخش میباشد که بسیار کوچک میباشد  و کاملا خانگی هست بوفه سالن ماساژ بخش حمام ترکی نیز در این بخش میباشد هزینه ماساژساعتی 60 هزار تومان میباشد. برخورد پرسنل معمولی هست کیفیت آب استخر معمولی بود نظافت توالت ها عالی بود کلا مجموعه متوسط خوب هست به قیمت و سانس فوق العاده طولانیش می ارزه جای پارک گیر میاد اما یکمی سخته به هر حال طرح اصلی ترافیکه مرکز شهره شوخی نیست.در کل نمره قبولی را میگیرد ولی فوق العاده عالی نیست قابل قبوله
سایت مجموعه :http://enghelab.pih.ir/
محاسن مجموعه:
1. خلوتی کل مجموعه
2. وسعت زیاد و پراکندگی امکانات مجموعه (این موضوع باعث میشود مجموعه خلوت تر دیده شود)
3. شهریه مناسب با توجه به امکانات و سانس طولانی
4. ساعت کاری طولانی 6 صبح تا 12 شب!
5. وجود همزمان 3 عدد ماساژور
6. فضای مناسب جهت آفتاب گرفتن
7. وجود جای پارک
 
معایب مجموعه:
1. وجود در منطقه طرح ترافیک
2. مشخص نبودن پرسنل (به علت عدم پوشش واحد)
3. سالن بدنسازی بسیار ابتدایی
4. خراب بودن میز پینگ پونگ 
5. پله های خطرناک برای ورود به بخش سونا(به نظر من باید ی آسانسور نصب بشه تا همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند)
 


مشخصات باشگاه :
تهران - خیابان طالقانی بین خیابان حافظ و ولی عصر تلفن: 88937251

به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی :

نظرات :نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :