باشگاه بدنسازی اسپاد
امتیاز سروش علی پور به باشگاه : خیلی خوبباشگاه  ورزشی اسپاد
محاسن و معایب باشگاه
 الف)محاسن
 1.  برخورداری از مربی های با شخصیت و با دانش
 2. دستگاه های به روز و فوق العاده با کیفیت
 3. قرارداشتن در پارک زیبای ساعی
 4. قیمت فوق العاده مناسب
 5. داشتن جای پارک بعد از ساعت اداری
 6. داشتن سالن تی آر ایکس و عدم نیاز به پرداخت شهریه مجز
 7. ساعت کاری طولانی از ۶ صبح تا ۱۱ شب
ب )معایب:
 1. قرارداشتن باشگاه در محدوده زوج و فرد
 2. سقف کوتاه باشگاه
 3. تهویه هوای رختکن  نامناسب میباشد
 4.  نبود شامپو و صابون در حمام
 5. موزیک نامناسب تمرین
 6. باشگاه صرفا برای آقایان هست 
این باشگاه مخفی ترین باشگاه  تهرانِ در انتهای پارک ساعی در زیر زمین فرهنگسرای سرو قرار دارد.شاید نام زیر زمین تداعی کننده هوای خفه و کم باشد اما چون سیستم هواساز فرهنگسرا سراسری و بسیار قدرتمند می باشد و حتی از هوای پارک اطرافش سبک تر است.
به علت تبلیغات ضعیف تقریبا میشه گفت اکثر تمرین کنندگان شاگردان  مربی در باشگاه قبلی هستند یا مثل من به صورت کاملا اتفاقی باشگاه را پیدا کردند، همین موضوع باعث شده تعداد شاگردان  نسبتا کم باشد در نتیجه اکثر اوقات باشگاه خلوت و بسیار تمیز میباشد . (البته باشگاه نظافت چی با دقتی دارد.)
تمامی دستگاه های باشگاه خارجی و با کیفیت بسیار بالا میباشد و با توجه به استفاده کم شاگردان به علت مطلبی  که در بالا گفته شد  تقریبا همه دستگاه ها همچنان نو و بسیار تمیز میباشد ناگفته نماند که باشگاه در سال 97 افتتاح شده در نتیجه باشگاه خیلی عمری ندارد.( قبلا این محل سالن تیراندازی بوده  و بعدا تغییر کاربری به باشگاه بدنسازی داده شده است.)
باشگاه 2 مربی دارد: یکی  جوان و پر انرژی به اسم  آقا ایمان و دیگری آقای مجید آقا  جانی دانشجوی دکترای آسیب شناسی و کارشناس ارشد فیزیولوژی  و تغذیه ورزشی    استاد دانشگاه و قهرمان سابق  جهان  و رزمی کار و از همه مهمتر  میتوانم بگم با ادب ترین مربی بدنسازی هستند که تو تمام عمرم دیدم. ایشان  بسیار خوش اخلاف و با دانش و بسیار با حوصله هستند. هر بار شاگران  سوالی میپرسیدن ایشان کاملا با حوصله با وجود تکراری بودن سوالات آن را پاسخ میدهند .
توصیف باشگاه:
بعد از اینکه به انتهای ضلع  شمالی پارک ساعی برسید به  فرهنگ سرای سرو میرسید  که میتوانید هم از خیابان وزرا و هم از خیابان  دوم  ولیعصر   به آن دسترسی پیدا کنید  جای پارک هم در هر دو طرف معمولا از ساعت 5 به بعد فراهم میباشد(چون منطقه  اداری میباشد  تو ساعات اداری  جای پارک نیست  اما بعد از ساعت اداری جای پارک فراوان هست) .
 یکی از ویژگیهای خوب این باشگاه بودن آن در پارک هست که امکان انجام تمرینات هوازی  قبل و بعد از  تمرینات  را در فضای باز و سبز میدهد .
پس از  ورود به باشگاه  به میز پذیرش میرسید و وارد رختکن میشوید.کمد ها به صورت دستبند مغناطیسی میباشد  که از مسئول مربوطه دریافت میکنید. هر شاگرد یک کد 3 رقمی  دارد که با وارد کردن کد فوق  1 جلسه کسر میگردد. به محض ورود باید کفش خود را با دمپایی های مخصوص عوض کنید.
کنار میز پذیرش بوفه باشگاه قراردارد که اکثر غذا  های رژیمی را دارا میباشد البته جای کار بیشتر دارد، پرسنل خوبی هم دارد.
 در انتهای رختکن 3 عدد حمام و 2 عدد توالت موجود میباشد که معمولا نظافت خوبی هم دارد البته حمام ها کمی نقص فنی دارد اما  امید وارم نقص  ها به زودی برطرف شود. فشار آب  و  دمای آب عالی است. در حمام صابون یا شامپو وجود ندارد ولی برای توالت صابون موجود میباشد .
به محض ورود به سالن، 3 عدد دوچرخه ثابت دیجیتال خارجی و بعد از آن یک دستگاه الپتیکال و بعد از آن 6 دستگاه تردمیل فوق العاده  با کیفیت  که بالای هر کدام یک دستگاه مانیتور میباشد قراردارد اما متاسفانه علی رقم پیگیری های متعدد  همیشه این مانیتور ها خاموش میباشند .
پس از  این قسمت وارد سالن  اصلی میشویم که از 3 قسمت تشکیل شده بخشی  مخصوص تمرین با وزنه و بخش دیگر مخصوص کار با دستگاه  و در انتها سالن بخش  تی ار ایکس میباشد همه افراد میتوانند بدون پرداخت مبلغی اضافه از این قسمت  سالن  استفاده کنند. کلی لوازم  کراس فیت و سایر رشته ها  نیز در این قسمت موجود میباشد .مثل کتل بل، بار بل ،ترامبولی ،مدیسن بال، استپ ،پلیو باکس، بال سَند ،طناب جامپر، روئر، تسمه و بتل روپ و غیره.
 از نکات مثبت دیگر میتوان به افراد شرکت کننده در سالن اشاره کرد  که به جرائت میتوانم بگم بهترین جو را در بین ورزشگاه های منطقه 6 و 7 که من در آنها تمرین کرده ام را دارد. اکثر شاگردان بسیار موادب و با شخصیت میباشند .
سیستم صوتی باشگاه با کیفیت میباشد اما  آهنگ ها خیلی مناسب  ورزش نمیباشد (نظر شخصی).
باشگاه فاقد آبسرد کن میباشد اما آب مصرفی باشگاه بسیار سرد میباشد .
به نظر من ایراد بزرگ این باشگاه نداشتن یک مدیر توانمند و با سابقه میباشد  که نبود این شخص به ضرر مالک باشگاه میباشد چرا که اگر این باشگاه  در هر نقطه ای از همین منطقه  یا شهر تهران بود حداقل 50% شهریه ان بیشتر بود اما به علت ضعف تبلیغات و نبود شاگرد کافی مجبور به عرضه خدمات با پائین ترین قیمت در منطقه شدن که البته برای اندک شاگردان باشگاه  ابن یک فرصت طلایی هست !  این باشگاه کشش و ظرفیت شهریه ای بیش از 150 % امروز را با یک مدیر توانمند دارد . به عنوان مثال باشگاه سایت ندارد. صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی یا وجود ندارند و یا در دسترس قرار ندارند.
البته یکی از مالکین باشگاه مربی اصلی باشگاه میباشد.  پر واضح است که به علت تمرکز روی آموزش  و نظارت بر تمرینات  نمیتواند همزمان  حواس خود را روی مدیریت باشگاه قراردهد .
در مجموع نسبت به قیمت اندک ورودی بهترین باشگاه منطقه با اختلاف هست .
شهریه باشگاه در سال 98 با وجود تورم هنوز افزایش نیافته و بدین صورت میباشد
12 جلسه در ماه   150 هزار تومان
16 جلسه در ماه 160 هزار تومان
20 جلسه در ماه 170 هزار تومان
 و هر روز  هفته 200 هزار تومان
هزینه مربی خصوصی با برنامه غذایی و تمرینی  600 هزار تومان علاوه بر شهریه باشگاه میباشد .
هزینه برنامه تمرینی برای ماه اول رایگان ماه های بعدی 70 هزار تومان میباشد .
قطعا به زودی شهریه ها افزایش پیدا میکند که امید واریم فعلا این اتفاق نیفتد .
شماره تلفن باشگاه :02186087296
ساعت کاری باشگاه :از  
از ۶ تا 23 برای اقایان
جمعه ها و روز های  تعطیل  هم  از ساعت 2 تا 6  برای آقایان باز میباشد .
اکثر باشگاه های این منطقه فقط برای آقایان میباشد 
 
 
 
 
 
 
 
 
 مشخصات باشگاه :
مسیر اول:تهران خیابان ولیعصر خیابان دوم داخل پارک ساعی زیر فرهنگسرای سرو مسیر دوم :خیابان بهشتی خیابان وزرا داخل پارک ساعی ضلع شمالی ذیل کتابخانه فرهنگسرای سرو

به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی :

نظرات :نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :