مجموعه ورزشی هتل اسپیناس خلیج فارس تهران
امتیاز سروش علی پور به باشگاه : خیلی خوبمجموعه ورزشی  هتل  اسپیناس خلیج فارس
 
به طور خلاصه میتوان معایب و محاسن مجموعه  را این چنین برشمارد:
محاسن :
1.    نظافت خوب
2.باز بودن در روز های تعطیل
3. خلوت  بودن مجموعه
4. داشتن پارکینگ اختصاصی و رایگان
5. ماساژور واقعا حرفه ای
6. سالن بدنسازی بسیار تمیز و بدون هر شخص دیگری
معایب باشگاه  :
1. هزینه بسیار زیاد و عدم تناسب آن با کیفیت آن
2.نداشتن حوضچه آب سرد
3.نداشتن اتاق برای سیگاری ها
4. فقط قابل استفاده آقایان
5.نداشتن اتاق استراحت
شرح کامل
این مجموعه ورزشی در بلوار کشاورز تهران روبروی پارک لاله قرار دارد استخر طبقه 4-  میباشد و پارکینگ خوبی دارد.(پارکینگ رایگان میباشد.)
در ورود به مجموعه آرایشگاه همیشه خلوت آن  بوفه کوچک آن  سالن بدنسازی و شخص پذیرنده دیده میشود.
ورودی مجموعه در سال 1394 مبلغ 60 هزار تومان میباشد!( سال قبل 45 هزار تومان بود که قیمت متناسبی بود اما 60 هزار تومان حقیقتا نمی ارزد.)
 درب کمد ها  به صورت  دستبند الکتریکی میباشد .  رختکن مجهز به کیسه،  گوش پاک کن ،سشوار،  ژل سر، ترازو  و غیره میباشد.
سالن بدنسازی نسبتا مجهز بدون مربی و بدون ورزشکار میباشد  اتاق ماساژ آن نسبتا حرفه ای طراحی شده و ماساژور واقعا خوبی داره اما قیمت آن هم به نسبت بالا میباشد حد اقل قیمت ماساژ 90 هزار تومان میباشد  البته در پایان ماساژ یک چای لیپتون سبز به شما میدهند .(شاید شما بگید یک چای لیپتون حد اکثر مگه چه قیمتی دارد فوقش 500 تومان در صورتی که همین چای در بوفه آنجا 12 هزار تومان به فروش میرسد و تازه مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس هم به آن میخوره ). من در ایران  در تنها استخری که دیدم برای ماساژ منو وجود دارد همین جا بود که خیلی خوشم اومد
 قبل از ورود به استخر اتاق بسیار کوچکی وجود دارد که میتوانید در آنجا سفارش بوفه را میل کنید بوفه هر چند خیلی کوچک بود  اما چون بالای آن هتل قرار داشت میتوانید کل موجودی در رستوران هتل را نیز سفارش  بدهید با توجه به اینکه هتل 5 ستاره میباشد قیمت آن نیز خیلی زیاد میباشد. مجموعه دارای سالن بدنسازی ،آرایشگاه میز پینگ پنگ،سونا بخار و سونا خشک ،حمام ترکی ،آبشار آب سرد   میباشد و در کمال ناباوری حوضچه آب سرد ندارد! و حتی آبسرد کن هم ندارد تا شما مجبور شوید آب معدنی بخرید ! بدیهی میباشد که برای استفاده از آرایشگاه ،حمام ترکی،ماساژ،بوفه علاوه بر مبلغ ورودی میبایست  هزینه جدا گانه ای پرداخت کنید  من در سال 93 حمام ترکی رفتم با دلاک لیف و صابون  و روشور اهدایی  خودشان هزینه آن 30 هزار تومان بود اما در سال 94 دیگه دلاک وجود نداشت! جکوزی نسبتا بزرک و فشار پمپ ها آن بسیار عالی میباشد دمای آب نیز همیشه خوب بوده.آب استخر معمولی رو به خوب میباشد اما خیلی هم تمیز نیست!
 پرسنل مجموعه کلا 3 یا 4 نفر میباشد و برخورد بدی ازشون ندیدم من بیشتر از 20 بار از این مجموعه استفاده کردم  اما با گران شدن ورودی آن و بودن مجموعه های بهتر و ارزان تر آن ها را ترجیح دادم البته مجموعه فوق  یک سری ویژگی منحصر به فرد  دارد از جمله اینکه چون متعلق به هتل میباشد بدون تعطیلی میباشد و در تمام ایام سال باز میباشد مجموعه پارکینگ خوبی  هم دارد.
مجموعه  فقط برای آقایان میباشد و معمولا بسیار خلوت میباشد اکثر استفاده کننده ها  مسافرین خارجی هتل میباشند. که بیشتر آنها عرب و کرد عراقی میباشند و زمان بسیار کمی در مجموعه میمانند .مجموعه نسبتاً ساکت میباشد و در کنار استخر چندین صندلی تخت شو وجود دارد  که جای مناسبی برای خوابیدن میباشد.
سونا خشک آن نسبتا بزرگ و دارای دمای بسیار خوبی میباشد .سونای بخار نیز نسبتا بزرگ میباشد. و شما میتوانید مثل اکثر سونا های بخار دمای آن را تغییر دهید.حوله سونا و حوله خشک کردن بدن تفاوت دارد  که به وفور در مجموعه وجود دارد.
کلیه دوش ها هم مجهز به صابون و شامپو مایع میباشد
  استخر مجموعه نسبتا کوچک میباشد  اما امکان شنا کردن مهیا میباشد.
در مجموع مجموعه بدی نیست ساکته خلوته اما خیلی گرانه و من مجموعه های بسیار لوکس تری رفتم که خیلی ارزان تر هستن . تنها دلیلی که بار ها رفتم  ماساژور عالی آن بود. و باز بودن در تمام ایام سال هست
امکانات استخر و سونای شامل:
ابعاد استخر ۱۳ در ۵ متر و عمق حداکثر ۲ متر
حمام سنتی به مساحت ۳۰ مترمربع
 ۷ دوش
دارای ۴۶ کمد ورزشی اختصاصی (لاکر)
آرایشگاه مردانه، ماساژ سر و صورت و پاکسازی
سونای خشک و بخار با ۲۴ متر مربع مساحت
کافی شاپ (فست فود و نوشیدنی سرد و گرم)
سونای بخار در دمای ۵۰ درجه و خشک
مجهز به جکوزی با ظرفیت ۲۰ نفر ساعت کاری ۱۵ الی ۲۳ حتی در ایام تعطیل
 


مشخصات باشگاه :
ایران - تهران - بلوار کشاورز - روبروی پارک لاله هتل اسپیناس تماس با ما و رزرو اتاق ۸۳۸۴۴(۲۱) ۹۸+ فکس ۸۸۹۸۵۰۹۳(۲۱)۹۸+

به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی :

نظرات :نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :