سلام دوستان در باشگاه‌گردی میخواهیم یک کار جالب و جدید انجام دهیم و آن بازدید و امتیازدهی به باشگاه های تهران، ایران و حتی برخی از کشور ها است.
اینجانب به همراه تعدادی از دوستان مورد وثوقم باشگاه‌ها و مجموعه‌های ورزشی را بازدید خواهیم کرد و جزئیات آن باشگاه یا مجموعه ورزشی یا آن مربی را به استحضار شما میرسانیم. شما حتی می‌توانید باشگاه و یا مجموعه مورد علاقه خودتان را به ما بگویید تا ما آن را کاملا رایگان در اسرع وقت میبینم و نمره خواهیم داد شما میتوانید درخواست های خود را به ایمیل:info@razmkade.com ارسال فرمائید.
اما خیلی از دوستان از من میپرسند هدف شما از این بخش چیست وقتی شما رایگان این کار را انجام میدهید چه سودی برای شما دارد از طرفی برخی از این افراد رقیب یا دوست شما هستند پس یا شما دارید سیاه نمایی میکنید یا از آنها مخفیانه پول میگیرید تا الکی تعریف کنید!
خب در پاسخ به این سوال اگر شما رزومه بنده را مطالعه کرده باشید متوجه می‌شوید که شغل اصلی من وکالت دادگستری است و درآمد یک روز آن شغل معادل حداقل یک ماه مربیگری ورزشی است من صرفا این کار را تفریح و عشق خود میدانم و حتی درآمد های حاصل از وکالت را در ورزش خرج کرده‌ام تا بتوانم دانش خودم را بی‌افزایم هم مربی بهتری باشم.
ضمنا من با هیچ کس رقابت نمی‌کنم اما همانطور که می‌بینید در حال حاضر هیچ تبلیغی در سایت نیست اما در همین‌جا سوگند یاد می‌کنم چنانچه کسی خواست برای باشگاهش در اینجا تبلیغی انجام دهم قسم میخورم که:
اولا: فقط حقیقت را میگویم ( چه دوست من باشد چه غیر دوست و غریبه باشد)
دوما: حتما اعلام خواهم کرد که این یک تبلیغ است
سوما: این امکان را در زیر مطالب قرار خواهیم داد که شما بتوانید نظرات خود را قرار دهید و طبیعی است که غیر از من افراد دیگری هم به باشگاه فوق تردد دارند و چنانچه من مطلب کذبی گفته باشم خیلی زود معلوم میشود.
در ارائه مطالب سعی خواهد شد هم از بازدیدکننده خانم هم آقا مطالب نقل شود تا اگر مثلا مدیریت بخش بانوان جایی ضعیف است اما مدیریت بخش آقایان قوی خدای ناکرده با ارائه مطلب در مورد یکی از بخشها منجر به بد بینی و اشتباه نسبت به کل مجموعه نگردد.
در ارائه مطالب سعی خواهد شد با عکس های مختلف از بخش‌های مختلف آن و با ذکر جزئی ترین مطالب امکان درک کامل شرایط برای افراد فراهم شود اما چون ممکن است طولانی شدن مطالب باعث خستگی خواننده شود در ابتدا یا انتها مطالب چکیده و کارنامه باشگاه به صورت مختصر قرار داده خواهد شد و چنانچه فرد نیاز به اطلاع دقیق داشته باشد ادامه مطالب را مطالعه نماید .
در ارائه مطالب به نقش ((حرفه)) توجه خاصی شده است و نه به نقش ((فردی)) حالا این که گفتم یعنی چی؟ ممکن است مربی یک باشگاه آدم خوبی باشد اما مربی خوبی نباشد و یا ظاهر مناسبی داشته باشد اما انتقال دهنده خوبی نباشد اما هدف ما خدای ناکرده تخریب فرد نیست و صرفا نظر شخصی خودم را به عنوان یک کارشناس عرصه ورزش با 25 سال سابقه اعلام کردم.
در ارائه مطالب تاریخ بازدید و دفعات بازدید قید میشود لذا ممکن است بعد از مدتی کیفیت خدمات ارائه شده تغییر کند که برای بهبود این قسمت دو راه وجود دارد یکی مدیر مجموعه به ما اعلام نماید که مدیریت باشگاه تغییر کرده و کیفیت خدمات و نوع آنها تغییر کرده که قطعا بازدید جدید صورت خواهد گرفت و نمره جدید داده خواهد شد .
در پایان خواهشمندم پیشنهادات خودتان را جهت بالا بردن کیفیت این بخش و دیگر بخشها از طریق سایت و ایمیل info@razmkade.com به اطلاع اینجانب و سایر دوستان برسانید تا بتوانیم آن را بهبود لحظه به لحظه دهیم.

لیست باشگاه‌های بررسی شده

 
باشگاه بدنسازی اسپاد
باشگاه بدنسازی طوس
باشگاه ورزشی بانوان بلوک 68
باشگاه بدنسازی پرسیا مردانه
استخر هتل بزرگ تهران
استخر و سونا هتل هما تهران
سالن ماساژ هتل آرامیس
مجموعه ورزشی هتل اسپیناس خلیج فارس تهران
استخر و سونا هتل مارلیک تهران
باشگاه ورزشی ساحل آرام
مجموعه ورزشی هتل انقلاب پارسیان
باشگاه بدنسازی هتل درسا
باشگاه بدنسازی سپهر خلیج فارس